Dr Podolog Sopot

Umów konsultację ze specjalistą →

Dr Podolog Sopot
Jana Jerzego Haffnera 6
(Krzywy Domek I piętro)
81-717 Sopot
tel: +48 58 506 64 85

Sopocki gabinet podologiczny to sprawdzona, profesjonalna placówka. Tutaj podolog współpracuje z dermatologami!


Szukasz dobrego podologa? Jeżeli tak, to zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy profesjonalną placówką zajmującą się leczeniem różnych dolegliwości stóp. Nasz zespół tworzą dermatolodzy oraz kosmetolodzy, wyspecjalizowani w dziedzinie, jaką jest podologia. Podczas zabiegów, korzystamy z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych metod leczenia.

W naszej placówce konsultacje z kosmetologiem-podologiem przed zabiegami są całkowicie darmowe!

PODOLOG. SOPOCKI GABINET OFERUJE NASTĘPUJĄCE ROZWIĄZANIA
WSKAZANIEZABIEGI

Podejrzenie infekcji grzybiczej:

 • badanie mykologiczne (posiew).

Pękające pięty, zrogowacenia, rozpadliny:

 • frezarka.

Podstawowy zabieg podologiczny:

 • frezarka.

Pedicure:

 • frezarka.

Nagniotki/modzele/odciski:

 • kriochirurgia,
 • elektrokoagulacja,
 • laser CO2.

Brodawki/kurzajki:

 • kriochirurgia,
 • elektrokoagulacja,
 • laser CO2.

Wrastające paznokcie:

 • usunięcie chirurgiczne + niszczenie komórek macierzystych za pomocą prądu (elektrokoagulacja),
 • usunięcie chirurgiczne + niszczenie komórek macierzystych za pomocą fenolu,
 • usunięcie chirurgiczne + niszczenie komórek macierzystych za pomocą lasera CO2.

Nadmierna potliwość stóp:

 • zastrzyki z botoksem.

Podolog. Sopocki gabinet to miejsce, w którym wykonasz zabiegi takie, jak:

 • zabiegi z wykorzystaniem lasera medycznego CO2,
 • kriochirurgia,
 • częściowe usunięcie płytki z elektrokoagulacją macierzy,
 • częściowe usunięcie płytki z fenolizacją macierzy,
 • laserowe usunięcie części płytki i macierzy,
 • elektrokoagulacja,
 • frezarka,
 • pedicure leczniczy i kosmetyczny,
 • botoks na nadmierną potliwość stóp.
Chcesz mieć pewność, że zabieg podologiczny zostanie przeprowadzony profesjonalnie i z zastosowaniem najnowocześniejszych metod? Umów wizytę w naszym gabinecie!
Zadzwoń do nas: +48 58 506 64 85


W naszej placówce skutecznie leczymy różne problemy związane ze stopami i ich paznokciami, jak na przykład:

Są to dolegliwości, których możesz się pozbyć! Zacznij od umówienia się na konsultację podologiczną!
Zadzwoń: +48 58 506 64 85

Konsultacja podologiczna – jak wygląda?

Jak wygląda konsultacja podologiczna w naszej placówce? Kosmetolog – podolog przeprowadza wywiad z pacjentem, a w razie konieczności może pokierować pacjenta do specjalisty dermatologa-podologa, który przeprowadzi badanie mykologiczne (jeżeli będzie to konieczne) lub wykona odpowiedni zabieg.

Podolog – sopocki gabinet wyróżnia się szeroką ofertą zabiegową

Podczas zabiegów podologicznych dermatolog-podolog zadba o to, aby przynieść szybką ulgę naszym pacjentom. Stosujemy nowoczesne metody, które odznaczają się wysoką skutecznością i zapobiegają nawrotom problemu.

Zabiegi podologiczne na wrastające paznokcie

Zabiegi podologiczne w naszej placówce są niezwykle efektywne. Usuwamy jedynie nieprawidłową część płytki, dzięki czemu ok. 80% paznokcia zostaje zachowane. Zabiegi nie są też bardzo bolesne – wcześniej podajemy pacjentowi znieczulenie miejscowe.
Zabiegi podologiczne na wrastające paznokcie przeprowadza dermatolog, co gwarantuje profesjonalne wykonanie i bezpieczny przebieg. Zabiegi zajmują ok. 20-30 minut. Pacjent może szybko powrócić do codziennej aktywności, o wiele szybciej niż byłoby to możliwe po zastosowaniu klamry, czy np. kostki Arkady. Kolejną zaletą naszych rozwiązań jest dobry efekt kosmetyczny po odrośnięciu paznokcia.
Stosujemy następujące rozwiązania na wrastające paznokcie:

 • częściowe usunięcie płytki z fenolizacją macierzy – polega na wycięciu fragmentu płytki paznokcia, a następnie potraktowaniu komórek macierzy roztworem fenolu,
 • częściowe usunięcie płytki z elektrokoagulacją macierzy – pierwszy etap zabiegu to resekcja wrastającej części płytki, w drugim dermatolog niszczy komórki macierzy za pomocą prądu,
 • laserowe usunięcie części płytki i macierzy (laser CO2) – po wycięciu wąskiego fragmentu płytki lekarz działa laserem na komórki macierzy, co prowadzi do ich zniszczenia.
Dokuczają Ci wrastające paznokcie? Umów zabieg, dzwoniąc pod numer:
+48 58 506 64 85

Podologia. Zabiegi na odciski/modzele/nagniotki

Podologia oferuje również specjalistyczny zabieg podologiczny na odciski, określane także jako nagniotki, czy modzele. Mniejsze zmiany usuwa kosmetolog-podolog, opracowując je bezboleśnie frezarką. W przypadku bardziej skomplikowanych zmian interweniuje dermatolog, wykonując szybki (trwający 20-30 minut) i skuteczny zabieg za pomocą jednej z trzech technik:

 • kriochirurgia – wymrażanie odcisków podtlenkiem azotu, nie wymaga zastosowania znieczulenia,
 • elektrokoagulacja – zabieg zaczyna się od podania znieczulenia miejscowego pacjentowi, następnie dermatolog usuwa zmianę poprzez działanie na nią prądem,
 • laser CO2 – laser precyzyjnie likwiduje zmianę ze znieczulonego wcześniej miejsca.

Podolog. Zabiegi na brodawki i kurzajki w naszym gabinecie

W naszym gabinecie podologicznym wiemy, że brodawki i kurzajki to problem, który wymaga zdecydowanego działania – inaczej mogą zajmować kolejne obszary ciała oraz zarażać inne osoby. W naszej placówce usuwaniem brodawek i kurzajek zajmuje się dermatolog podczas krótkich, 20-minutowych, zabiegów takich, jak:

 • kriochirurgia – brodawki są usuwane w bezkrwawy sposób poprzez ich wymrażanie podtlenkiem azotu. Jest to bezbolesne i nie ma potrzeby sięgania po znieczulenie,
 • elektrokoagulacja – miejsce zabiegowe zostaje znieczulone, następnie dermatolog działa na nie prądem,
 • laser – zabieg odbywa się w znieczuleniu i wykorzystuje laser CO2 do zniszczenia brodawek.

Efekty

Podologia – botoks w leczeniu nadpotliwości stóp

Nadmierna potliwość stóp jest kolejną przypadłością, której zaradzi podologia. Zapraszamy do naszej placówki, gdzie ostrzykiwanie toksyną botulinową przeprowadza zawsze lekarz dermatolog, bezboleśnie i bezpiecznie. Zabieg skutecznie blokuje nadmierne wydzielanie potu.

U nas wykonasz także specjalistyczne badanie mykologiczne!

Podstawą skutecznego leczenia podologicznego zawsze jest trafna diagnoza. W naszej placówce w przypadku podejrzenia infekcji grzybiczej, rutynowo zalecamy wykonanie badania mykologicznego. Od poprawnego przygotowania próbki zależy wartość diagnostyczna badania, dlatego u nas materiał biologiczny pobiera lekarz dermatolog-podolog.

Chcesz skorzystać ze specjalistycznych, skutecznych zabiegów podologicznych?
Zadzwoń pod numer: +48 58 506 64 85

Podologia: zabiegi pielęgnacyjne oraz profilaktyczne w naszej placówce

Podologia obejmuje także dbanie o estetyczny wygląd stóp. O takich rozwiązaniach nie zapomnieliśmy również w naszej placówce w Sopocie. Zapraszamy na profesjonalny zabieg podologiczny w naszej placówce! Nasze propozycje to:

 • podstawowy zabieg podologiczny – przeznaczony głównie dla pacjentów nie mających znacznych problemów ze stopami, wykonywany w ramach profilaktyki i uzyskania kosmetycznego efektu,
 • zabieg na pękające pięty – pozwala rozprawić się z uciążliwym problemem nadmiernego rogowacenia pięt i powstawania rozpadlin,
 • pedicure leczniczy – pomaga wywrzeć określony efekt terapeutyczny, np. wspomaga leczenie grzybicy.

Podolog – kto to jest? Czy zawsze jest to dermatolog lub kosmetolog?

Podolog, to krótko mówiąc, osoba praktykująca dziedzinę taką, jak podologia – czyli nauka o schorzeniach stóp. Podolog powinien mieć szeroką wiedzę na temat tego, jak utrzymać stopy w zdrowiu, wyleczyć ich różne schorzenia, a także zapobiec ich wystąpieniu w przyszłości. Brak precyzyjnych regulacji sprawia, że podologiem może się nazywać niemalże każdy. Chcąc uzyskać fachową pomoc, należy sprawdzać, czy w placówce, do której się kierujemy, przyjmuje odpowiednia osoba: dermatolog-podolog lub kosmetolog-podolog (w przypadku prostszych procedur).

W naszej placówce zabiegi wykonują specjaliści – dermatolodzy-podolodzy oraz kosmetolodzy-podolodzy.

Nasi specjaliści wiedzą również, jak pielęgnować stopy by prezentowały się jak najlepiej! Możesz się do nas zwrócić, jeśli masz dolegliwość związaną ze stopami lub jeśli potrzebujesz rozwiązania w czysto kosmetycznej kwestii.

Dobry podolog? Sopocka placówka to najlepszy wybór!

Dla wszystkich osób zainteresowanych pomocą dobrego podologa, sopocka placówka będzie najlepszym wyborem. Tutaj pracują najlepsi fachowcy: dermatolodzy-podolodzy i kosmetolodzy-podolodzy. W naszej placówce bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów jest najważniejsze.

Kolejną cechą, która wyróżnia nasz gabinet jest szeroka oferta najnowocześniejszych zabiegów. W efekcie niemalże dla każdego pacjenta jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie. Ponadto terapie przeprowadzane w naszym gabinecie są bardzo efektywne (np. stosowane przez nas nowoczesne zabiegi na wrastające paznokcie, zamiast np. tradycyjnych klamer).

Chcesz wykonać zabieg podologiczny? Umówić wizytę u podologa? Zapraszamy do naszej placówki!
Umów się na wizytę: +48 58 506 64 85