Nadmierna potliwość stóp – skuteczne leczenie toksyną botulinową


O nadpotliwości stóp

Nadmierna potliwość stóp to problem, który możesz szybko rozwiązać! Wystarczy już jedna wizyta w naszym gabinecie podologicznym, by pozbyć się tej krępującej dolegliwości. Stosujemy najskuteczniejsze i pozwalające uzyskać najszybsze efekty rozwiązanie na nadpotliwość stóp – iniekcje z toksyny botulinowej (potocznie botoks).

Nadmierną potliwość stóp możesz powstrzymać! Zadzwoń i umów się na konsultację:
+48 58 506 64 84
BOTOKS NA NADMIERNĄ POTLIWOŚĆ STÓP – PODSTAWOWE INFORMACJE

Cena:

1500 zł.

Czas zabiegu:

20-30 minut.

Znieczulenie:

tak.

Zdolność do pracy:

tak.

Czas utrzymania się efektów:

6-12 miesięcy.

Nasze placówki znajdują się:

Darmowe konsultacje z kosmetologiem-podologiem przed zabiegiem na nadmierną potliwość stóp w naszym gabinecie

Przed przeprowadzeniem każdego zabiegu na nadmierną potliwość stóp (zabieg wykonuje dermatolog-podolog), pacjent konsultowany jest z kosmetologiem-podologiem. Taka wizyta jest całkowicie darmowa. Jeżeli kosmetolog stwierdzi, że istnieją wskazania do wykonania zabiegu, kieruje pacjenta do dermatologa.

Umów się na konsultacje, dzwoniąc pod numer:
 +48 58 506 64 84

Nadmierna potliwość stóp – możesz się jej pozbyć w naszym gabinecie!

Nadmierna potliwość stóp, według statystyk, dotyczy około 1-3% populacji. W naszym gabinecie podologicznym z powodzeniem leczymy nadpotliwość stóp za pomocą bardzo skutecznych i nieinwazyjnych zabiegów. Nasz zespół tworzą doświadczeni kosmetolodzy-podolodzy, pozostający we współpracy z dermatologami-podologami. W naszej placówce korzystamy z najnowszych i najlepszych metod, czego doskonałym przykładem jest ostrzykiwanie toksyną botulinową.

U nas najszybciej rozwiążesz swój problem. Zapraszamy na konsultację podologiczną z naszym specjalistą!
+48 58 506 64 84

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej na nadmierną potliwość stóp

Nadmierna potliwość stóp ustępuje po iniekcjach z toksyny botulinowej. Toksyna botulinowa musi zostać podana we właściwej dawce i w odpowiednie obszary na stopach, dlatego w naszym gabinecie podologicznym zabieg wykonuje lekarz dermatolog. Dzięki temu pacjent może mieć pewność, że zabieg będzie przeprowadzony w bezpieczny i profesjonalny sposób.W naszym gabinecie podologicznym zabieg jest bezbolesny.

Specjalista wykonuje iniekcje jednorazowymi strzykawkami z bardzo cienką igłą, po uprzednim znieczuleniu miejsca zabiegowego. Czas trwania zabiegu to zaledwie 20-30 minut.Pacjent po wyjściu z gabinetu od razu może wrócić do swojej normalnej aktywności. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Nadmierna potliwość stóp – efekty zabiegu

Nadmierna potliwość stóp przestaje być problemem już po kilku dniach. W ciągu 3 – 5 dni po zabiegu stopy przestają się pocić. Efekty utrzymują się przez następne 6 – 12 miesięcy. Po tym czasie wskazane jest ponowienie zabiegu. Wraz z kolejnymi zabiegami rezultaty będą wystarczyły na coraz dłużej, więc zabieg będzie można wykonywać rzadziej.

Umów się na konsultację już teraz!
Zadzwoń:
+48 58 506 64 84

Nadmierna potliwość stóp – jak działa toksyna botulinowa?

Nadmierna potliwość stóp to wynik wzmożonej aktywności gruczołów potowych. W dodatku na skórze stóp znajduje się o wiele większa liczba gruczołów potowych niż w innych częściach ciała.
Wydzielanie potu można zahamować za pomocą toksyny botulinowej. Toksyna botulinowa powstrzymuje wydzielanie acetylocholiny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekazywanie impulsów nerwowych. Jej działanie powoduje zablokowanie przekaźnictwa pomiędzy nerwami a gruczołami. Po pewnym czasie, wynoszącym kilka-kilkanaście miesięcy, powstają nowe połączenia nerwowe. Dlatego konieczne jest powtórzenie zabiegu, by przedłużyć efekty.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Może się zdarzyć, że miejsca iniekcji będą lekko zaczerwienione. Ten efekt ustępuje po mniej więcej godzinie.

Postępowanie po zabiegu na nadmierną potliwość stóp

Po zabiegu powinno się:

  • nie masować stóp, aby nie doprowadzić przemieszczenia się preparatu,
  • przez 3-4 dni po zabiegu unikać basenu, sauny, siłowni,
  • unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Nadmierna potliwość stóp – przyczyny

Nadmierna potliwość stóp może być w niektórych przypadkach objawem choroby – jest to tzw. nadpotliwość wtórna. Dlatego każdy przypadek powinien zostać starannie rozważony, w celu ustalenia przyczyny. W naszym gabinecie podologicznym podolodzy to zarówno kosmetolodzy, jak i dermatolodzy, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. Pierwszym etapem leczenia u nas jest zawsze wnikliwa diagnostyka w celu ustaleniu przyczyn problemu. Na tej podstawie dobieramy najskuteczniejsze rozwiązanie.
Nadmierna potliwość stóp w większości przypadków nie ma jednak podłoża chorobowego. Najczęściej wynika z przyczyn genetycznych. Gdy nie da się ustalić czynnika, który ją powoduje, mówimy o nadpotliwości pierwotnej.

Nadmierna potliwość stóp – wylecz ją skutecznie w naszym gabinecie!

Nadmierna potliwość stóp jest uciążliwa w codziennym funkcjonowaniu. Ponadto zwiększa podatność na różne choroby skóry stóp, jak np. grzybicę. Nie jesteś jednak skazany na nią do końca życia! Skorzystaj z oferty naszego gabinetu podologicznego, a profesjonalni podolodzy pomogą Ci pozbyć się szybko tej przykrej dolegliwości. Nasi specjaliści to wykwalifikowani dermatolodzy-podolodzy i kosmetolodzy-podolodzy. Oddając się w ich ręce, mogą być Państwo pewni, że są pod dobrą opieką. Zastrzyki z toksyną botulinową to najlepsze rozwiązanie na nadmierną potliwość stóp!

Zapraszamy na konsultację podologiczną oraz zabieg na nadpotliwość stóp! Umów się telefonicznie na wizytę:
+48 58 506 64 84