Zrogowacenia – zabiegi w naszym gabinecie


Czym są zrogowacenia?

Zrogowacenia (hiperkeratozy) na podeszwach stóp są bolesnym problemem, utrudniającym chodzenie. Sprawiają też, że stopy nie prezentują się najlepiej i wyglądają na zaniedbane. Skorzystaj z zabiegu w naszym gabinecie podologicznym, a przywrócimy Ci nie tylko komfort chodzenia, ale też piękny wygląd stóp! Zapomnij o dyskomforcie i skrępowaniu!

Szukasz skutecznego sposobu na zrogowacenia? Znamy rozwiązanie! Umów się na wizytę do naszego gabinetu dzwoniąc pod numer:
+48 58 506 64 84
Zabieg na zrogowacenia – podstawowe informacje

Cena:

80 – 120 zł.

Czas zabiegu:

zależy od indywidualnej sytuacji.

Znieczulenie:

nie.

Zdolność do pracy:

tak.

Czas utrzymania się efektów:

indywidualnie.

Zrogowaceń pozbędziesz się w jednym z naszych gabinetów, znajdujących się:

Darmowa konsultacja przed zabiegiem na zrogowacenie

Pierwszym krokiem w naszym gabinecie podologicznym, także w przypadku zabiegu na zrogowacenie, jest zawsze konsultacja z kosmetologiem-podologiem. W naszym gabinecie jest ona darmowa! Podczas takiej wizyty specjalista podolog przeprowadza z pacjentem wywiad oraz wykonuje lub zleca potrzebne badania, by zdobyć więcej informacji na temat danej dolegliwości. Próbuje również ustalić jej możliwą przyczynę. Następnie przechodzi do wykonania zabiegu na zrogowacenia.

Zadzwoń i umów się na konsultację podologiczną – zadzwoń:
 +48 58 506 64 84

Jak likwidujemy zrogowacenia w naszym gabinecie podologicznym w Gdańsku?

Ze zrogowaceniami najlepiej udać się do podologa – specjalisty od schorzeń stóp, zajmującego się zarówno kwestią leczenia, jak i profilaktyki. Już jedna wizyta w naszym gabinecie podologicznym przyniesie Ci ulgę w chodzeniu i poprawi wygląd Twoich stóp.
Naszym skutecznym sposobem na zrogowacenia jest bezbolesny i nieinwazyjny zabieg podologiczny. Nasi specjaliści wiedzą, jak dużo naskórka należy usunąć oraz posiadają do tego odpowiednie narzędzia. Instruują również pacjentów, jakie rozwiązania pielęgnacyjne powinni wprowadzić, by ograniczyć nadmierne rogowacenie skóry. Oprócz usuwania objawów, szukamy bowiem przyczyn danego problemu, by na tyle, na ile jest to możliwe, zapobiegać jego ponownemu wystąpieniu w przyszłości. Nasz zespół tworzą kosmetolodzy-podolodzy oraz dermatolodzy-podolodzy, którzy współpracują z lekarzami różnych specjalizacji. Gdy jest to konieczne, kierujemy pacjenta do odpowiedniego specjalisty, np. ortopedy. Możesz mieć pewność, że u nas zostaniesz otoczony profesjonalną opieką!

Masz dość nieskutecznej walki ze zrogowaceniami? Nasze zabiegi pozwolą Ci szybko o nich zapomnieć! Umów się na wizytę.
Zadzwoń: +48 58 506 64 84

Zabieg na zrogowacenia – na czym polega?

Na początku zabiegu na zrogowacenia podolog rozmawia z pacjentem i ocenia stan jego stóp. Dezynfekuje też stopy pacjenta. Po takim przygotowaniu, podolog przechodzi do właściwego zabiegu – usuwa zrogowaciały naskórek na stopach za pomocą frezarki. Opracowuje całe podeszwy, ze szczególnym uwzględnieniem pięt i mniejszych odcisków. Robi to w sposób bezbolesny dla pacjenta.
Na oczyszczone ze zrogowaceń i wygładzone stopy, podolog nakłada maskę i owija folią. Czas trzymania maski to około 30 minut. Następnie podolog wyciera stopy pacjenta, opatruje i odciąża problematyczne miejsca. Może też zalecić pacjentowi noszenie specjalnych ortez. Ważnym elementem zabiegu jest udzielenie pacjentowi porad dotyczących domowej pielęgnacji i wskazanie preparatów, które powinien stosować, by podtrzymać efekty zabiegu. To, czy pacjent będzie przestrzegał zaleceń podologa ma duży wpływ na ostateczne efekty, jakie uzyska.

Efekty zabiegu na zrogowacenia

Zabieg w naszym gabinecie skutecznie likwiduje zrogowacenia. Szorstkość i suchość stóp zostaje zniwelowana. Skóra na podeszwach staje się elastyczniejsza, gładsza, przyjemna w dotyku. W niektórych przypadkach konieczne będzie regularne wykonywanie zabiegów.

Zrogowacenia – dlaczego zabiegi to najlepsze rozwiązanie?

Zrogowacenia to efekt pogrubienia zewnętrznej warstwy naskórka. Zwykle są konsekwencją nieodpowiedniej pielęgnacji. Nie wszyscy mają pojęcie jak usunąć zrogowaciały naskórek z pięt w sposób poprawny. Zbyt silna ingerencja może pobudzać naskórek do wzmożenia podziałów komórkowych, a to jeszcze bardziej potęguje problem. Poza tym, nieumiejętne usuwanie naskórka może spowodować uszkodzenie skóry, a w rezultacie powstanie bolesnej rany.

Zrogowacenia? Zapraszamy do naszego gabinetu!

Zrogowacenia trudno jest usunąć domowymi metodami. Nasze zabiegi to rozwiązanie, które przynosi szybką ulgę, poprawę komfortu oraz poprawia wygląd stóp. Są efektywne i komfortowe pacjenta. To prosty sposób, aby w pełni zadbać o stopy.
W naszym gabinecie pracuje wykwalifikowany zespół – w przypadku zabiegu na zgrowacenia wykonują go kosmetolodzy-podolodzy. Nasi specjaliści dysponują odpowiednimi narzędziami, by zlikwidować je w najskuteczniejszy sposób, zapewniający doskonały efekt kosmetyczny i zdrowotny.

Zachęcamy do umówienia się na konsultację oraz zabieg na zrogowacenie w naszym gabinecie podologicznym:
+48 58 506 64 84