Pedicure leczniczy w naszym gabinecie: profesjonalna pielęgnacja na problemy ze stopami!


Czym jest pedicure leczniczy?

Pedicure leczniczy to zabieg, który przyniesie Ci ulgę w różnych dolegliwościach, takich jak np. odciski, modzele czy pękające pięty. To doskonale rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd stóp, a także zapobiegać dolegliwościom, pojawiającym się w tym obszarze. W naszym gabinecie podologicznym pedicure leczniczy wykonywany jest przez kosmetologa-podologa.

Umów się na konsultacje i pedicure, dzwoniąc pod numer:
+48 58 506 64 84
Pedicure leczniczy – podstawowe informacje

Cena:

130 zł

Czas zabiegu:

zależy o indywidualnych potrzeb.

Znieczulenie:

nie.

Zdolność do pracy:

tak.

Czas utrzymania się efektów:

indywidualnie.

Pedicure leczniczy wykonasz w jednej z naszych trzech placówek:

Darmowe konsultacje z kosmetologiem-podologiem

Każdy pacjent, zgłaszający się do naszej placówki, także w przypadku pedicure leczniczego, najpierw udaje się na darmowe konsultacje z kosmetologiem-podologiem. Podczas takiej wizyty specjalista może zdecydować o wykonaniu pedicure lub w przypadku zauważenia poważniejszych zmian, skierować do dermatologa-podologa.

Chcesz umówić się na darmowe konsultacje z naszym kosmetologiem-podologiem? Zadzwoń:
 +48 58 506 64 84

Pedicure leczniczy – przywróć zdrowie swoim stopom!

Pedicure leczniczy pozwala zadbać zarówno o piękny wygląd stóp, jak i o ich zdrowie – idzie więc o krok dalej niż pedicure kosmetyczny. Pozwala bowiem na skuteczną profilaktykę najczęstszych schorzeń. W naszym gabinecie podologicznym, pedicure leczniczy skierowany jest przede wszystkim do osób, które zmagają się z następującymi problemami:

 • odciski,
 • wrastające paznokcie,
 • pękające pięty,
 • zniszczone stopy,
 • przebarwione paznokcie,
 • obciążenie stóp spowodowane nadwagą lub ciążą,
 • stopa cukrzycowa,
 • grzybica stóp,
 • deformacje stóp.

Pedicure leczniczy dba również o estetyczny wygląd stóp, co ma pozytywny wpływ na samopoczucie pacjentów. Jest rozwiązaniem dla osób, u których samodzielne pielęgnowanie paznokci, czy usuwanie zrogowaceń byłoby zbyt ryzykowne – np. dla diabetyków czy osób z zaburzeniami krążenia.
Każdy zabieg w naszym gabinecie podologicznym poprzedzony jest konsultacją, na której podolog przeprowadza z pacjentem wywiad oraz ocenia stan jego stóp. W przypadku poważniejszych dolegliwości, pacjent jest kierowany do dermatologa, który może wdrożyć odpowiednie leczenie – np. przepisać doustne leki na grzybicę.

Zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego, gdzie o Twoje stopy zadbają profesjonaliści!
Zadzwoń: +48 58 506 64 84

Pedicure leczniczy – jak przygotować się do zabiegu?

Pedicure leczniczy nie wymaga szczególnych przygotowań, przed zabiegiem należy jedynie:

 • zadbać o higienę stóp – powinny być czyste,
 • zmyć lakier do paznokci, by podolog-kosmetolog mógł sprawdzić ich stan.

Pedicure leczniczy – jak wygląda zabieg?

Pedicure leczniczy wykonuje podolog, będący kosmetologiem. Na początku kosmetolog-podolog rozmawia z pacjentem na temat jego dolegliwości, dokonuje też oceny stanu jego stóp. Przygotowuje stopy pacjenta do zabiegu poprzez kąpiel w wodzie z leczniczą solą, która ma za zadanie zmiękczyć skórę.Potem przechodzi do opracowywania stóp: usuwa nadmiar skóry otaczającej paznokcie i zrogowacenia. Wykonuje peeling, który wygładza skórę stóp. W kolejnych etapach podolog uwzględnia problemy pacjenta, np. likwiduje wrastające paznokcie (w bardzo wczesnym stadium), odciski (niewielkie), zrogowaciały naskórek z pięt. Następnie aplikuje na stopy pacjenta maskę. Na koniec wsmarowuje w stopy pacjenta krem i udziela mu wskazówek odnośnie domowej pielęgnacji. Na życzenie pacjenta nakłada lakier na paznokcie. Pedicure leczniczy może trwać od godziny do półtorej godziny, co zależy od tego jakie czynności zostają wykonane.

Podejrzewasz u siebie grzybicę skóry lub paznokci stóp? Zadzwoń:
+48 58 506 64 84

Pedicure leczniczy – efekty

Pedicure leczniczy poprawia stan stóp już po pierwszym zabiegu. Przy większych problemach ze stopami, dla satysfakcjonującego efektu może okazać się konieczne kilkukrotne powtórzenie zabiegu.
To, jak długo utrzymują się efekty, częściowo zależy od stosowania się do zaleceń kosmetologa-podologa, dotyczących domowej pielęgnacji. Właściwa dbałość o stopy zapobiegnie pogłębianiu się problemu oraz pozwoli zachować efekty, jakie dał pedicure leczniczy.

Pedicure leczniczy w naszym gabinecie. Dlaczego warto nas wybrać?

Pedicure leczniczy ma przede wszystkim pomóc w uzyskaniu określonego efektu pielęgnacyjno-profilaktycznego. Oprócz tego jest sposobem na zadbane i piękne stopy. Możesz skorzystać z tego zabiegu w naszym gabinecie podologicznym, gdzie pracują najlepsi fachowcy: kosmetolodzy-podolodzy. Nasi specjaliści otoczą Cię profesjonalną opieką!

Zapraszamy na konsultację podologiczną! Umów się telefonicznie.
Zadzwoń:
+48 58 506 64 84