Dr Podolog Gdynia

Umów konsultację ze specjalistą →

Dr Podolog Gdynia
Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel: +48 58 506 64 86

Gdyński gabinet podologiczny Clinica Cosmetologica to miejsce, w którym zadbasz o zdrowie i ładny wygląd stóp, dzięki podologom współpracującym z dermatologami.

Nasz Podolog, w gdyńskiej placówce, to specjalista z dziedziny dermatologii, zajmujący się leczeniem nieprawidłowości w obrębie skóry i paznokci stóp. Jest to dermatolog-podolog, a także współpracujący z nim kosmetolog-podolog, który zadba o dobry wygląd stóp, a także zapewni skuteczną profilaktykę najczęściej występujących dolegliwości.

W naszej placówce konsultacje z kosmetologiem-podologiem są darmowe!

OFERTA NASZEGO PODOLOGA: GDYNIA
Zabieg/technologiaWskazanie

Kriochirurgia:

 • brodawki/kurzajki,
 • nagniotki, modzele, odciski.

Frezarka:

 • pedicure podologiczny,
 • podstawowy zabieg podologiczny,
 • zrogowacenia, pękające pięty, rozpadliny.

Laser CO2:

 • brodawki/kurzajki,
 • nagniotki, modzele, odciski.

Elektrokoagulacja:

 • brodawki/kurzajki,
 • nagniotki, modzele, odciski.

Botoks:

 • nadmierna potliwość stóp.

Usuwanie chirurgiczne + laserowe niszczenie macierzy:

 • wrastające paznokcie.

Usuwanie chirurgiczne + elektrokoagulacja macierzy:

 • wrastające paznokcie.

Usuwanie chirurgiczne + niszczenie macierzy fenolem:

 • wrastające paznokcie.

Badanie mykologiczne:

 • wykonywane, gdy pojawia się podejrzenie infekcji grzybiczej.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania z dziedziny, jaką jest podologia – takie, jak:

 • zabiegi laserem CO2,
 • kriochirurgia,
 • elektrokoagulacja,
 • laserowe usunięcie części płytki i macierzy,
 • częściowe usunięcie płytki z elektrokoagulacją macierzy,
 • częściowe usunięcie płytki z fenolizacją macierzy,
 • badanie mykologiczne na obecność grzybów,
 • podstawowy zabieg podologiczny,
 • pedicure,
 • usuwanie zmian skórnych za pomocą frezarki.
Szukasz nowoczesnych i skutecznych zabiegów podologicznych? Zachęcamy do umówienia się na wizytę do naszego gabinetu.
Zadzwoń do nas: +48 58 506 64 86


Kiedy udać się do podologa? Gdyński gabinet polecamy odwiedzić w takich przypadkach, jak:

Czym zajmuje się podolog w naszym gabinecie?

Nie jesteś pewien, czym zajmuje się podolog tak dokładnie? Specjalista w dziedzinie, jaką jest podologia zajmuje się oceną stanu stóp i ich paznokci, a także diagnozowaniem i leczeniem występujących w tym obszarze, różnego typu dolegliwości. W celu dobrania najodpowiedniejszego sposobu pomocy pacjentowi, lekarz może także pobrać od pacjenta materiał do przeprowadzenia specjalistycznego badania np. na obecność grzybów (mykologicznego).
Podolog – kto to jest dokładnie? Czy zawsze jest to lekarz dermatolog lub kosmetolog? W naszym gabinecie w Gdyni większość zabiegów wykonuje dermatolog-podolog, a pielęgnacyjne kosmetolog-podolog. Są to wykwalifikowani specjaliści. Jednakże podologiem nazwać może się niemalże każdy, przez co można znaleźć osoby, wykonujące zabiegi, pomimo braku odpowiedniego przygotowania. Dlatego zawsze sprawdzaj gabinet, do którego się udajesz!

Chcesz mieć pewność, że zabieg wykona Ci dobry specjalista? Umów się na wizytę do naszego gabinetu, dzwoniąc na numer telefonu:
+48 58 506 64 86

Podolog w Gdyni – zabieg podologiczny idealnie dobrany do dolegliwości

W placówce Dr Podolog Gdynia oferujemy szeroki zakres usług podologicznych. Niezależnie od tego z jakim problemem zmaga się pacjent, znajdziemy skuteczne rozwiązanie:

 • wrastające paznokcie – problem ten dotyczy najczęściej palucha, rzadziej pozostałych palców u stóp. Najlepszym rozwiązaniem jest resekcja tej części płytki paznokcia, która ulega wrastaniu. Nie usuwamy paznokcia w całości, ponieważ nie jest to konieczne, aby zapewnić skuteczność leczenia. Poza tym usunięcie jedynie około 20% płytki, zapewnia doskonałe efekty, a przy tym znacząco skraca okres rekonwalescencji po zabiegu. Dzięki czemu pacjent o wiele szybciej wraca do pełnej aktywności. Aby zapobiec nawrotom dolegliwości, należy usunąć także komórki macierzy z obszaru wrastania paznokcia. Do tego celu oferujemy trzy rozwiązania: fenolizację, elektrokoaugalację oraz zastosowanie lasera CO2. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym całego palucha, dzięki czemu pacjent, nie odczuwa bólu ani dyskomfortu w trakcie całej procedury. Po wycięciu brzegu paznokcia, w powstałą szczelinę wprowadzamy roztwór fenolu (w przypadku fenolizacji). Wówczas następuje denaturacja chemiczna fragmentu macierzy. W efekcie paznokieć przestaje wrastać, ponieważ rośnie węższy. W końcowej części zabiegu nakładamy opatrunek oraz (w razie potrzeby) szwy, które zdejmujemy zazwyczaj w terminie 7 do 10 dni. W przypadku elektrokoagulacji procedura zabiegu wygląda podobnie, z tymże do usunięcia komórek macierzy paznokcia wykorzystywany jest prąd elektryczny. Podobny rezultat zapewnia zastosowanie lasera CO2, którego światło oddziałuje na wodę w skórze i powoduje odparowanie niepotrzebnych komórek macierzy, które chcemy usunąć,
 • nagniotki (odciski), modzele – te nieestetyczne zmiany są wywołane najczęściej noszeniem za ciasnego lub zbyt luźnego, ocierającego skórę, niewygodnego obuwia. Nagniotki potocznie nazywane odciskami, to zrogowacenia występujące punktowo. Modzele są natomiast obszarami martwego, zgrubiałego naskórka, zajmującymi większą powierzchnię stopy. Podolog może pomóc w skutecznym pozbyciu się tych dolegliwości za pomocą frezy (przy mniej zaawansowanych zmianach), kriochirurgii, elektrokoagulacji lub lasera CO2. Kriochirurgia polega na wymrażaniu zmian za pomocą podtlenku azotu i nie wymaga znieczulenia. Przy elektrokoagulacji i podczas używania lasera, stosujemy zaś znieczulenie miejscowe, dla zapewnienia pacjentowi pełnego komfortu w trakcie zabiegu,
 • brodawki (kurzajki) – wizyta u specjalisty, jakim jest podolog to najlepsze rozwiązanie w przypadku kurzajek na stopach. Im szybciej zdecydujemy się je usunąć, tym lepiej, ponieważ brodawki są wywołane wirusem HPV (brodawczaka ludzkiego), a co za tym idzie można się nimi zarazić. Sam pacjent może również niechcący przenieść je z jednego obszaru swojego ciała na inny (np. ze stóp na dłonie). Do usuwania brodawek dermatolog (specjalizujący się w dziedzinie jaką jest podologia) stosuje zabieg kriochirurgiczny, elektrokoagulację bądź laser CO2,
 • pękające pięty, rozpadliny, zrogowacenia – wszystkie te problemy są objawem tzw. hiperkeratozy. W tym przypadku zapraszamy na zabieg do naszego kosmetologa-podologa, który skutecznie rozprawi się z dolegliwościami tego typu,
 • profilaktyka najczęstszych dolegliwości stóp – wykonujemy również pedicure kosmetyczny oraz leczniczy. Są to zabiegi, które zapewniają stopom estetyczny i zadbany wygląd, a także pozwalają zapobiec wystąpieniu poważniejszych problemów z ich skórą czy paznokciami.
Chcesz profesjonalnie wykonać zabieg podologiczny? Umów się na wizytę w naszym gabinecie w Gdyni dzwoniąc na numer telefonu:
+48 58 506 64 86

Efekty

Dobry podolog? Gdyński gabinet to najlepszy wybór!

Jeżeli szukasz dobrego podologa, gdyński gabinet będzie idealnym wyborem z kilku powodów. Po pierwsze, możesz mieć pewność, że pracująca tu kadra to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Większość zabiegów wykonuje dermatolog-podolog, a zabiegi pielęgnacyjne kosmetolog-podolog.
Ponadto w naszym gabinecie można skorzystać z bogatej oferty nowoczesnych zabiegów – niemalże w każdym przypadku możemy zaoferować rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb. Innowacyjne metody oznaczają też większy komfort dla pacjenta – są one szybsze i mniej obciążające niż starsze rozwiązania.

Cierpisz z powodu dolegliwości stóp i potrzebujesz profesjonalnej pomocy?
Zadzwoń i umów się na konsultację: +48 58 506 64 86