Darmowe konsultacje podologiczne w naszym gabinecie

Współpracujemy z zespołem doświadczonych dermatologów. W naszej placówce podolodzy pozostają w ścisłej współpracy z lekarzami, specjalistami dermatologii, do których kierują pacjentów, jeśli wymagają oni specjalistycznego leczenia.

W naszej placówce konsultacja podologiczna jest darmowa!
Zadzwoń i umów konsultację:
+48 58 506 64 84

W naszym gabinecie pierwszym krokiem jest zawsze darmowa konsultacja z podologiem. Podczas takiej wizyty specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad i oczywiście ogląda stopy. W razie potrzeby część zabiegów może wykonać samodzielnie, zaś na bardziej zaawansowane zabiegi musi kierować do dermatologa.

Czas trwania konsultacji to bardzo indywidualna kwestia i zależy od indywidualnej sytuacji. Może być to kwadrans, ale też dłużej, jeżeli zajdzie taka potrzeba; kosmetolog będzie musiał się przyjrzeć dokładniej zmianom, jeśli stopy będą w dobrym stanie już na pierwszej konsultacji można wykonać prosty zabieg, np. pedicure.

Kiedy warto się zgłosić na konsultacje do podologa?

Nasz podolog to doświadczony kosmetolog, który doradzi odpowiednie rozwiązanie w takich przypadkach, jak:

Dlaczego należy wykonać konsultację przed zabiegiem?

W wielu przypadkach pacjent nie jest w stanie samodzielnie stwierdzić, jaki dokładnie problem go dotknął i jak bardzo jest zaawansowany. Czasem można pomylić np. brodawkę z odciskiem. Ponadto to, co wydaje się nam niewielkim odciskiem, może okazać się bardzo zaawansowaną zmianą, wymagającą dermatologicznych zabiegów.

Podolog jest w stanie profesjonalnie ocenić stan skóry i paznokci oraz zdecydować, czy pacjent wymaga zabiegów u dermatologa, czy też może wystarczy prostszy zabieg pedicure u kosmetologa. Ponadto konsultacje doskonale sprawdzą się jako profilaktyka. Wprawne oko podologa może wówczas dostrzec to, czego my sami nie widzimy – pierwsze symptomy zmian skórnych, czy np. pękania pięt. Wówczas zaproponuje zabieg pielęgnacyjny i odpowiednie kosmetyki.

Jakie zabiegi podolog może wykonać od razu?

Podolog może wykonać samodzielnie i od razu po konsultacji kilka zabiegów z naszej oferty. Są to przede wszystkim zabiegi o charakterze pielęgnacyjnym i profilaktycznym, a także nieinwazyjne zabiegi z zastosowaniem frezarki:

 • pedicure,
 • podstawowy zabieg podologiczny,
 • zabiegi na pękające pięty, rozpadliny i zrogowacenia,
 • usuwanie frezarką niewielkich odcisków/nagniotków/modzeli.
Skonsultuj się z naszym podologiem! Zadzwoń i umów się na wizytę:
+48 58 506 64 84

Jakie zabiegi kierowane są do dermatologa?

Podczas konsultacji może się okazać, że pacjent wymaga specjalistycznych zabiegów, których nie jest w stanie wykonać podolog – w naszej placówce takie zabiegi wykonuje tylko dermatolog. Warto zwrócić uwagę, że zabiegi wykonywać powinien specjalista, zaś w wielu gabinetach są to osoby wyłącznie po szkoleniach z zakresu podologii.

W naszej placówce zaawansowane zabiegi wrastania paznokci czy trudnych do usunięcia odcisków – wykonuje wyłącznie specjalista dermatolog. Dermatolog może skutecznie usunąć takie problemy ze stopami jak brodawki, czy pokierować leczeniem grzybicy skóry oraz paznokci.

zabiegi wykonywane przez dermatologa

Zabieg na:

Stosowane metody:

Wrastające paznokcie

 • częściowe usunięcie płytki z fenolizacją macierzy,
 • częściowe usunięcie płytki z elektrokoagulacją macierzy,
 • laserowe usunięcie części płytki i macierzy (laser CO2).

Odciski/nagniotki/modzele

 • kriochirurgia,
 • elektrokogulacja,
 • laser CO2.

Brodawki/kurzajki

 • kriochirurgia,
 • elektrokogulacja,
 • laser CO2.

Badanie na obecność grzybów (posiew)

 • badanie mykologiczne

Nadmierna potliwość

 • zastrzyki z toksyną botulinową

Darmowa konsultacja z podologiem to idealny czas na rozwianie wszelkich wątpliwości

Darmowe konsultacje z podologiem w naszym gabinecie to nie tylko wywiad z pacjentem, ale też czas, w którym pacjent może zadać specjaliście wszelkie pytania. Mogą dotyczyć zarówno proponowanych przez kosmetologa zabiegów, jak i tematyki związanej ogólnie z pielęgnacją stóp i profilaktyką. Specjalista odpowie na pytania dotyczące tego, jak zadbać o skórę stóp, aby przez cały rok były miękkie i gładkie, wolne od odcisków, modzeli, wrastających paznokci, czy kurzajek. Zaleci nie tylko odpowiednie zabiegi podologiczne, ale też powie, jak powinna wyglądać domowa pielęgnacja stóp.

Zapraszamy do naszego gabinetu na darmowe konsultacje podologiczne, podczas których kosmetolog odpowie na wszelkie pytania. Zadzwoń i umów się:
+48 58 506 64 84

Zapraszamy na darmowe konsultacje z podologiem!

W naszym gabinecie podologicznym nie działamy pochopnie, diagnostyka to dla nas podstawa. Każdemu pacjentowi poświęcamy maksimum uwagi i każdego traktujemy indywidualnie. Tak szczegółowe konsultacje pozwalają na dobranie idealnego planu kuracji, odpowiadającego potrzebom pacjenta.

W naszej placówce konsultacje przeprowadzają specjaliści kometolodzy-podolodzy. Warto zaznaczyć, że są to osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym. U nas pomocy udzielają jedynie kosmetolodzy oraz dermatolodzy (w przypadku zabiegów), dzięki czemu nasi pacjenci są zawsze w najlepszych rękach.

Chcesz oddać się pod opiekę najlepszych specjalistów, wyróżniających się nie tylko odpowiednią wiedzą i wykształceniem, ale też doświadczeniem? Nasz gabinet to idealne miejsce! Zapraszamy, umów się na wizytę:
+48 58 506 64 84